• Rõuge Trailrun
  • Rõuge Trailrun
  • Rõuge Trailrun
  • Rõuge Trailrun

RÕUGE TRAIL MARATHON of 3 TOWERS

14.7.2024

HAANJA

Rõuge 3 torni maastikumaraton 2021 jääb ära!

Avaldatud:Publish: 28 June, 2021

Suure murega südames pean teatama, et 11. juulil toimuma pidanud Rõuge 3 torni maastikumaraton jääb sel aastal ära! MIKS???
Kaaludes ja vaagides erinevaid võimalusi leidsin 3 peamist põhjust, miks! Kusjuures põhjuste osakaal on vastavalt järjekorrale 50, 20 ja 20, lisa 10% on igasugu muud jamad!

1. Kui 2 nädalat enne võistluspäeva on reganud vaid 40 osalejat, siis ei ole korraldajal kindlust, et finantsid vastu peavad. Mul on rajal ca 40 turvajat-jootjat-kohtunikku-ajamõõtjat, lisaks on raja pikkuseks 42km! Osalejate vähesus andis poole ärajäämise otsusest!
2. Ebakindlus Läti Covid19 rindel – kui me ei saa rada teha läbi Läti, kaotab maastikumaraton, võidab kruus ja asfalt!
3. Kevadiste-juunikuiste spordisündmuste edasilükkamine – kui mul on teha 3 suuremat ettevõtmist 4 nädala jooksul, siis puht füüsilis-psühholoogilistel põhjustel pean ma tegema õgvendusi ja ära jätma selle finantsiliselt kõige nõrgema – ehk siis maastikumaratoni!

Ülehomme saabuvad Hiinast uue kujundusega 3 torni kaastikumaratoni medalid, mis on juba nö kinni makstud. Õnneks ei ole neil aastaarvu peal, mis jätab meile lootuse, et see maraton tuleb tagasi, kuna ja kuidas, selgub ilmselt sügisel!

Kõik registreerunud ja osavõtutasu maksnud saavad oma raha tagasi küsida, kirjutades kuni 11. juulini oma soovist aadressile info@haanjamatkad.ee! Läbi Stebby keskkonna registreerunutele ma raha tagasi kanda ei saa, võin selle kanda järgmise aasta 3 torni maastikumaratoni või siis näiteks 23.10 toimuva Haanja Ultra100 osalustasuks! Kes soovib oma selle aasta osalust üle kanda järgmisesse aastasse, andke ka sellest teada aadressile info@haanjamatkad.ee!

Vabandades ja andestust lootes,

Ivar Tupp
korraldaja
511 4179


First round of Haanja Ultra100 entry fee is extended to the October 7th!

Avaldatud:Publish: 26 September, 2019

As it’s impossible to answer the entry applications in the period of 27 to 30th September, the end of the “early bird price” entering the Haanja Ultra100 is postponed for a week until October 7th!


The preliminary results of the Rõuge Trail Marathon

Avaldatud:Publish: 13 July, 2019

Lielais paldies to all the Latvians, who came and run from Korneti to Rõuge. Maybe sometimes here will be a longer story, but…

PREMILINARY RESULTS