Avaldatud:
Publish:
12 juuni, 2018

Trailrun.ee korraldustiim teatab suure kahjutundega, et suve keskpaika plaanitud kolmepäevane maastikujooksu tuur jääb osalejate vähese huvi tõttu ära! 15 registreerunud osaleja jaoks ei tasu radade märgistamine, võistluskeskuse ülespanek ja korraldava personali palkamine ennast mitte kuidagi ära.

Et suvel Rõuge kandis toimuva pikema jooksu traditsiooni mitte katkestada, otsustas korraldustiim vähemasti Rõuge Trail Run’i läbi viia, kuid sedagi veidi muudetud kujul. Seega toimub laupäeval, 14. juulil, stardiga kell 10:00 Rõuge Trail Run (RTR), mille distantsivalikus on maraton ja poolmaraton. Jooks toimub 21,1km pikkusel ringil. Lähiajal viime sisse muudatused ka RTR juhendisse.

Palume kõigil seni nii Rõuge Trail Tour’ile kui ka Rõuge Trail Run’ile registreerunutel korraldustiimile teada anda, kas nad on nõus osalema muudetud võistlusel või soovivad oma tasutud osavõtumaksu tagasi. Tuurile registreerunutele maksame nende positiivse otsuse korral osaleda RTR-il tagasi nö vaheraha (tuuri osavõtumaks miinus RTR osavõtumaks).

Korraldajatena vabandame veelkord Rõuge Trail Tour’i ärajätmise pärast, loodame osalejate mõistvale suhtumisele ning kohtume Rõuge Trail Run’i stardis!!!

International Trailrunning Association