Avaldatud:
Publish:
13 juuli, 2019

Riigist riiki joostav maraton ei ole miski uudis, neid joostakse vähemalt meie lähikonnas nii Leedust Valgevenesse kui ka Eestist Lätisse. 13. juulil Korneti lähistelt alguse saanud Rõuge Maastikumaraton oli aga omanäoline, kuna rada kulges valdavalt maastikul, mis üsna tihti oli raskesti läbitav ja ka loodist väljas ehk siis mägine!

Vaatamata üsna nõudlikule rajale läks hilisem võitja Rauno Jallai kohe oma teed ning oleks ilmselt ilma Luhasoos rajalt eksimata ka alla 3 tunni finišisse jõudnud, kuid peale väikest seiklust soos ning tegelikust maratonist veidi pikemat rada, on võidutulemus 3:03:22 siiski väga kõrgest klassist. Teisena ületas Rõuge Pesapuu torni juures oleva lõpujoone Rait Pallo ajaga 3:26.03 ning kolmandaks platseerus lõunanaaber Peteris Cabulis ajaga 3:38.57!

Naiste konkurents oli tunduvalt tihedam, võitjana väljus sellest heitlusest oma esimest maratoni jooksnud Blanca Punt, aeg 4:14:47, vaid 40 sekundit hiljem ületas lõpujoone Elin Ilves, aeg 4:15:27 ja vähem kui kolme minuti pärast oli päral kolmas naine Siiri Pilt ajaga 4:18:22!

Kokku lõpetas maratonidistantsi 57 osalejat ning mittevõistlusena toimunud 21+km matkadistantsi 7 osalejat!

Osalejate tagasiside kohta saab lugeda SIIT!!!

Aitähh kõigile oma arvamust avaldamast, proovime järgmisel aastal kõik hinded 10 peale saada!

TULEMUSED

KÜLLI LEOLA PILDID!

International Trailrunning Association